Free Shipping
Free Shipping
$1,580.47
$1,642.00
Compare Price
You save
$61.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R2BCLR Food Processor R2b Clr
Item:
#2233904
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R2BCLR |
| Manufacturer Part # | R2BCLR |
| Height | 18" |
| Width | 21" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R2BCLR Food Processor R2b Clr
$1,580.47
$1,642.00
You save
$61.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R2BCLR Food Processor R2b Clr