$78.22
$86.30
Compare Price
You save
$8.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R3085
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R3085 Large Pusher Rc
Item:
#1181517
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R3085 |
| Manufacturer Part # | R3085 |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R3085 Large Pusher Rc
$78.22
$86.30
You save
$8.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R3085 Robot Coupe R300 R301u
