Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe R618
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R618 Pin Motor Shaft
Item:
#1133738
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R618 |
| Manufacturer Part # | R618 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R618 Material Stainless Steel, Length 15/16", 24 Mm, Outer Diameter 1/4", 6 Mm, Instructions Included Y
