Free Shipping
Free Shipping
$6,419.29
$6,667.00
Compare Price
You save
$247.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe R7VV Countertop Food Procesor 7.5 Liter
Item:
#2230073
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | R7VV |
| Manufacturer Part # | R7VV |
| Height | 26" |
| Width | 19" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe R7VV Countertop Food Procesor 7.5 Liter
$6,419.29
$6,667.00
You save
$247.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe R7VV Countertop Food Procesor 7.5 Liter