$58.55
$68.00
Compare Price
You save
$9.45
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Robot Coupe .
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe ROB117100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe ROB117100 Lid Seal
Item:
#1140104
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | ROB117100 |
| Manufacturer Part # | ROB117100 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe ROB117100 Lid Seal
$58.55
$68.00
You save
$9.45
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe ROB117100 Robot Coupe Blixer (5v 6v) R4(n Y) R6(n Vn Y)
