$58.55
$68.00
Compare Price
You save
$9.45
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe ROB117100S Lid Seal
Item:
#1140104
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | ROB117100S |
| Manufacturer Part # | ROB117100S |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe ROB117100S Lid Seal
$58.55
$68.00
You save
$9.45
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe ROB117100S Robot Coupe Blixer (5v 6v) R4(n Y) R6(n Vn Y)
