$478.74
$556.00
Compare Price
You save
$77.26
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe ROB27265 10 Mm Dicing Kit R2dice
Item:
#1145628
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | ROB27265 |
| Manufacturer Part # | ROB27265 |
| Height | 3.25" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe ROB27265 10 Mm Dicing Kit R2dice
$478.74
$556.00
You save
$77.26
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe ROB27265 10 Mm Dicing Kit, Robot Coupe R2 R2 Dicing R2 Dicing Ultra
