$3.96
$4.40
Compare Price
You save
$0.44
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe ROB500527 O Ring Rubber
Item:
#1140026
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | ROB500527 |
| Manufacturer Part # | ROB500527 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe ROB500527 O Ring Rubber
$3.96
$4.40
You save
$0.44
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe ROB500527 Rubber O-ring, Robot Coupe Blender R-100 R-2 R-2n R-2u R-60ts, R-4 R-4(b C N X Y).
