Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rondo 121028 Bracket Right
Item:
#1516047
Technical details
| Manufacturer | Rondo |
|---|---|
| Model Number | 121028 |
| Manufacturer Part # | 121028 |
| Height | 0.35" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rondo 121028 Bracket Right
