Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rondo 126216 Roller Gap Adjusting Block
Item:
#1516080
Technical details
| Manufacturer | Rondo |
|---|---|
| Model Number | 126216 |
| Manufacturer Part # | 126216 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rondo 126216 Roller Gap Adjusting Block
$227.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rondo 126216 Roller Gap Adjusting Block