Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rondo 26260L Scraper Device Left
Item:
#1516088
Technical details
| Manufacturer | Rondo |
|---|---|
| Model Number | 26260L |
| Manufacturer Part # | 26260L |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rondo 26260L Scraper Device Left
