Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rondo 8934 Fuse 1a Slow Blow 5x20
Item:
#1840619
Technical details
| Manufacturer | Rondo |
|---|---|
| Model Number | 8934 |
| Manufacturer Part # | 8934 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rondo 8934 Fuse 1a Slow Blow 5x20
$4.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rondo 8934 Fuse 1a Slow Blow 5x20