Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol MOD70009 Stainless Steel Protection 3"fan
Item:
#1516179
Technical details
| Manufacturer | Rotisol |
|---|---|
| Model Number | MOD70009 |
| Manufacturer Part # | MOD70009 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rotisol MOD70009 Stainless Steel Protection 3"fan
$39.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol MOD70009 Stainless Steel Protection 3"fan