Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol MOT208V75614C Motor (new 40 Watt) With Hexag
Item:
#1516254
Technical details
| Manufacturer | Rotisol |
|---|---|
| Model Number | MOT208V75614C |
| Manufacturer Part # | MOT208V75614C |
| Height | 5.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 5.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rotisol MOT208V75614C Motor (new 40 Watt) With Hexag
$323.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol MOT208V75614C Motor (new 40 Watt) With Hexag