Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol RAINEX4 Hinge Gasket
Item:
#1516192
Technical details
| Manufacturer | Rotisol |
|---|---|
| Model Number | RAINEX4 |
| Manufacturer Part # | RAINEX4 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol RAINEX4 Hinge Gasket
