Free Shipping
Free Shipping
$1,098.26
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol TCMO1000+PLAQUE105 Heating Element Aluminum Pla
Item:
#1516205
Technical details
| Manufacturer | Rotisol |
|---|---|
| Model Number | TCMO1000+PLAQUE105 |
| Manufacturer Part # | TCMO1000+PLAQUE105 |
| Height | 0.01" |
| Width | 13" |
| Depth | 32" |
| Weight | 8.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rotisol TCMO1000+PLAQUE105 Heating Element Aluminum Pla
$1,098.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol TCMO1000+PLAQUE105 Heating Element Aluminum Pla