FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Rotisol .
- Authorized Rotisol dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rotisol 975SRS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rotisol 975SRS Base Cabinet 38-5/8" W Retractable Table
| Manufacturer | Rotisol USA |
|---|---|
| Model Number | 975SRS |
| Manufacturer Part # | 975SRS |
| Width (side - side) | 37" - 48" Wide |
| Depth (front - back) | 13" - 24" Deep |
| Height | 25" - 30" |
| Construction | Stainless Steel |
| Base Type | Enclosed Cabinet |
| Height | 29.88" |
| Width | 38.68" |
| Depth | 23.88" |
| Weight | 90 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol USA, 975SRS, Base Cabinet, 38-5/8" W, retractable table, one shelf inside, stainless steel finish, casters with brakes, for GrandFlame 975's
