FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Rotisol .
- Authorized Rotisol dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rotisol 9SRIL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rotisol 9SRIL Base Cabinet 38" W Retractable Table
| Manufacturer | Rotisol USA |
|---|---|
| Model Number | 9SRIL |
| Manufacturer Part # | 9SRIL |
| Construction | Stainless Steel |
| Width (side - side) | 37" - 48" Wide |
| Base Type | Enclosed Cabinet |
| Height | 31" - 36" |
| Width | 38" |
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol USA, 9SRIL, Base Cabinet, 38" W, retractable table, one shelf inside, stainless steel finish, with brass or chrome trim, casters with brakes, for MasterFlame 975-2G or 975-4G
