KitchenRestock.com is your trusted source for Rotisol .
- Authorized Rotisol dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rotisol DI-R-R3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rotisol DI-R-R3 Drop-In Refrigerated Display Module With Granite Top To Build Existing Into Counter
| Manufacturer | Rotisol USA |
|---|---|
| Model Number | DI-R-R3 |
| Manufacturer Part # | DI-R-R3 |
| Depth (front - back) | 24" |
| Width (side - side) | 30 Inches (and Under) |
| Height | 16.38" |
| Width | 30" |
| Depth | 24" |
| Weight | 165 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol USA, DI-R-R3, Drop-In Refrigerated Display Module with Granite Top, to build existing into counter, 30" x 24" granite, electronic thermostat, digital display and temperature control (can be installed up to 40" from unit), stainless steel outer construction, Absolute Black or Grey Sarde granite, 208/230v/60/1-ph, 40" cord