Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rotisol .
- Authorized Rotisol dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rotisol MGC1100-R-N
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol MGC1100-R-N Modular Countertop Display With Granite Top 41-3/16" L
Item:
#892067
Technical details
| Manufacturer | Rotisol USA |
|---|---|
| Model Number | MGC1100-R-N |
| Manufacturer Part # | MGC1100-R-N |
| Construction | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Height | 8.3" |
| Width | 41.2" |
| Depth | 34.6" |
| Weight | 241 lbs |
Rotisol MGC1100-R-N Modular Countertop Display With Granite Top 41-3/16" L
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol USA, MGC1100-R-N, Modular Countertop Display with Granite Top, 41-3/16" L, stainless steel outer construction, adjustable feet