Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rotisol RACK20 1655 Spit Rack For 20 Spits 45-1/2" W
Item:
#892477
Technical details
| Manufacturer | Rotisol USA |
|---|---|
| Model Number | RACK20 1655 |
| Manufacturer Part # | RACK20 1655 |
| Spit Qty | 20 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 54.5" |
| Width | 38" |
| Depth | 30" |
| Weight | 115 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Rotisol USA, RACK20 1655, Spit Rack, for 20 spits, 45-1/2" W, no cover, stainless steel, for FauxFlame 1655's
