Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other -0011264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes -0011264 Conveyor Belt Assy
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -0011264 |
| Manufacturer Part # | -0011264 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -0011264 Conveyor Wire Belt, 12-1/4" Wide X 29-1/2" Long 41 Bars, Roundup Toaster Vct 20 25 50

