Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0011266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 0011266 Conveyor Belt Assy
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 0011266 |
| Manufacturer Part # | 0011266 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 0011266 Conveyor Wire Belt, 12-1/4" Wide X 29" Long 40 Bars, Roundup Toaster Vct 20bk 100 200 2000

