$107.85
$119.00
Compare Price
You save
$11.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -0021679 Cam Weldment Back 14 1/4" X 1 1/4"
Item:
#1845773
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -0021679 |
| Manufacturer Part # | -0021679 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes -0021679 Cam Weldment Back 14 1/4" X 1 1/4"
$107.85
$119.00
You save
$11.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -0021679 Cam Weldment Back 14 1/4" X 1 1/4"