$83.39
$92.00
Compare Price
You save
$8.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 0022007 Top Hinge Lock Weldment
Item:
#1441788
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 0022007 |
| Manufacturer Part # | 0022007 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 0022007 Top Hinge Lock Weldment
$83.39
$92.00
You save
$8.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 0022007 Top Hinge Lock Weldment