Free Shipping
Free Shipping
$1,188.24
$1,311.00
Compare Price
You save
$122.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 0100276 Platen Main Wb 208v 3100w
Item:
#1441793
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 0100276 |
| Manufacturer Part # | 0100276 |
| Height | 4" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 11.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 0100276 Platen Main Wb 208v 3100w
$1,188.24
$1,311.00
You save
$122.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 0100276 Platen Main Wb 208v 3100w
