$105.14
$116.00
Compare Price
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 020K108
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 020K108 Gasket Kit Bottom
Item:
#1442048
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 020K108 |
| Manufacturer Part # | 020K108 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 020K108 Gasket Kit Bottom
$105.14
$116.00
You save
$10.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 020K108 Gasket Kit Bottom