$0.39
$0.42
Compare Price
You save
$0.03
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 0400365 Bushing 1 Universal
Item:
#1442059
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 0400365 |
| Manufacturer Part # | 0400365 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 0400365 Bushing 1 Universal
$0.39
$0.42
You save
$0.03
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 0400365 Bushing 1 Universal
