Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 11300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 11300 Sprocket/retainer Assy
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 11300 |
| Manufacturer Part # | 11300 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 11300 14 Tooth Sprocket 2-3/4" X 4" Bracket., Roundup Toaster Vct-1000 Vct-1000sonic Vct-20 Deluxe With, Heated Base Vct-2000 Vct-2000 Wide Mouth Vct-2000sonic

