$15.86
$17.50
Compare Price
You save
$1.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2000207 Tube Inlet 1/4x2 1/2l
Item:
#1442205
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2000207 |
| Manufacturer Part # | 2000207 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2000207 Tube Inlet 1/4x2 1/2l
$15.86
$17.50
You save
$1.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2000207 Tube Inlet 1/4x2 1/2l
