$24.74
$27.30
Compare Price
You save
$2.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2080134 Quick Disconnect Male 1/4 Np
Item:
#1442265
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2080134 |
| Manufacturer Part # | 2080134 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2080134 Quick Disconnect Male 1/4 Np
$24.74
$27.30
You save
$2.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2080134 Quick Disconnect Male 1/4 Np
