$69.16
$76.30
Compare Price
You save
$7.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2100125 Handle
Item:
#1136861
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2100125 |
| Manufacturer Part # | 2100125 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2100125 Handle
$69.16
$76.30
You save
$7.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2100125 Handle Kit, Round-up Dfw-100 Dfw-150 Dfw-200 Dfw-250 Dfwt-100, Dfwt-150 Dfwt-200 Dfwt-250

