Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2100133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Roundup - AJ Antunes 2100133 Thermostat Knob
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2100133 |
| Manufacturer Part # | 2100133 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2100133 Themostat Knob Black Printed Dial, 2-1/4" Dia. X .187" D-stem 10-1, Roundup Grill Hdc-50a, Toaster Vct 10 20 25 30 50 1000
