Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes -2100320 Track Door Lower Back
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -2100320 |
| Manufacturer Part # | -2100320 |
| Height | 1" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 26.05" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -2100320 Lower Rear Door Track, Color Black, Height 7/8", Length 25-1/4" Overall, Material(s) Plastic, Weight 0.112 Lb, Width 1/4", Models Used In, A.j. Antunes (roundup) Dcv-200

