$17.85
$19.70
Compare Price
You save
$1.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 210K230 Leg Kit (4) 1"
Item:
#1138964
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 210K230 |
| Manufacturer Part # | 210K230 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 210K230 Leg Kit (4) 1"
$17.85
$19.70
You save
$1.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 210K230 With Screws, Roundup Vct-(1000 2000)

