Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes -2150109 Sprocket
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -2150109 |
| Manufacturer Part # | -2150109 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -2150109 Rear Drive Sprocket 16 Tooth 1/2" Hole X 1-3/8" Od 1 Set, Screw., Roundup Toaster Vct-1000 Vct-2000 Vct-2000sonic, Vct-10 20 20bk 22 25 50 700 1400

