$7.98
$8.80
Compare Price
You save
$0.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2150204
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2150204 Bearing Shaft .500 Dia.
Item:
#1288661
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2150204 |
| Manufacturer Part # | 2150204 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2150204 Bearing Shaft .500 Dia.
$7.98
$8.80
You save
$0.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2150204 Bearing Shaft .500 Dia.
