$41.11
$45.36
Compare Price
You save
$4.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2150268
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2150268 Shaft Extension
Item:
#1442349
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2150268 |
| Manufacturer Part # | 2150268 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2150268 Shaft Extension
$41.11
$45.36
You save
$4.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2150268 Shaft Extension
