$27.33
$37.10
Compare Price
You save
$9.77
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2150299 Roundup Drive Shaft Vct2010
Item:
#1132873
Technical details
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2150299 |
| Manufacturer Part # | 2150299 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Roundup - AJ Antunes 2150299 Roundup Drive Shaft Vct2010
$27.33
$37.10
You save
$9.77
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2150299 Roundup Drive Shaft Vct2010

