$97.88
$108.00
Compare Price
You save
$10.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 2180270 Tray Scrap (8" X 4 1/4" X 5")
Item:
#1321187
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 2180270 |
| Manufacturer Part # | 2180270 |
| Height | 5.05" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 2180270 Tray Scrap (8" X 4 1/4" X 5")
$97.88
$108.00
You save
$10.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 2180270 Tray Scrap (8" X 4 1/4" X 5")