$17.85
$19.70
Compare Price
You save
$1.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 308P103 Screw Mach/fh/ss (pk/10) (8 32thd X 1/4")
Item:
#1325192
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 308P103 |
| Manufacturer Part # | 308P103 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 308P103 Screw Mach/fh/ss (pk/10) (8 32thd X 1/4")
$17.85
$19.70
You save
$1.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 308P103 Screw Mach/fh/ss (pk/10) (8 32thd X 1/4")