$8.98
$9.90
Compare Price
You save
$0.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -310P109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -310P109 Screw Rack Knob 10 Pk 3 2x3/8 10 Pk
Item:
#1132981
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -310P109 |
| Manufacturer Part # | -310P109 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes -310P109 Screw Rack Knob 10 Pk 3 2x3/8 10 Pk
$8.98
$9.90
You save
$0.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -310P109 Thread 11963

