$22.75
$25.10
Compare Price
You save
$2.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 310P178 Screw Hex Bolt #10 32
Item:
#1151679
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 310P178 |
| Manufacturer Part # | 310P178 |
| Height | 1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 310P178 Screw Hex Bolt #10 32
$22.75
$25.10
You save
$2.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 310P178 Screw Hex Bolt #10 32

