$401.51
$443.00
Compare Price
You save
$41.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 400K116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 400K116 Blower Kit 240v
Item:
#1183640
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 400K116 |
| Manufacturer Part # | 400K116 |
| Height | 4.95" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 2.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Singapore |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 400K116 Blower Kit 240v
$401.51
$443.00
You save
$41.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 400K116 240v 60hz 43w, Roundup Dch-(20 30 32)
