Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes 400K150 Drive Motor 120v 1.2 Rpm
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 400K150 |
| Manufacturer Part # | 400K150 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 400K150 Gear Motor [ 120v ] [ 50/60 Hz ] [1.2 Rpm ] [.15/.19a ], [ 5/16" X 1-1/8" Shaft ] [ 50/60 Hz ], 2-3/8" X 2-1/2" Mt Ctrs., 2-1/8" Cw Fan W/ 3/16" Hole, Note Oem Sells Kit W/bracket., Roundup Toaster Vct-10 Pzd-414 Pzd-416

