Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes 4010106 Switch Mom On/off Blk Pshbutn
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4010106 |
| Manufacturer Part # | 4010106 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4010106 Momentary On/off Black Push Button Switch, 20a-250/125v, Spst, 1/4" Tab Term (2), Resets Timer And Cancels Buzzer., Roundup, Steamer Series Fbs Ffs (older Units) Hj Ps Psm Rtjs, Tbs(1rr 2rr) Vs-200a(db Sb), Warmer Series Dfw Dfwf Dfwt Fw(t) Spatula Food Warmer

