$63.26
$69.80
Compare Price
You save
$6.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4010193
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4010193 Board Pc Switch Two Button
Item:
#1132982
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4010193 |
| Manufacturer Part # | 4010193 |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 4010193 Board Pc Switch Two Button
$63.26
$69.80
You save
$6.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4010193 Color Blue, Inner Diameter 1/8", 3 Mm

