$67.25
$74.20
Compare Price
You save
$6.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4010199
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4010199 Transformer 120 12v 15v A
Item:
#1132878
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4010199 |
| Manufacturer Part # | 4010199 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 4010199 Transformer 120 12v 15v A
$67.25
$74.20
You save
$6.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4010199 Transformer 120 12v 15v A

