Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes -402K172 Display Temp Control Dch 20/30
Item:
#1179040
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -402K172 |
| Manufacturer Part # | -402K172 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes -402K172 Display Temp Control Dch 20/30
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes -402K172 Display Temp Control Dch 20/30