$70.16
$77.40
Compare Price
You save
$7.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Roundup - AJ Antunes 4030147 Heating.element 875w/120v
Item:
#1442621
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 4030147 |
| Manufacturer Part # | 4030147 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Roundup - AJ Antunes 4030147 Heating.element 875w/120v
$70.16
$77.40
You save
$7.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 4030147 Heating.element 875w/120v
